Behandlere

Marius Johannessen

Fysioterapeut med driftstilskudd
Osteopat MNOF
Ultralyddiagnostikk
Epost: marius@aftn.no

Emilie Hagelsteen Dalelid

Fysioterapeut med driftstilskudd
Psykomotorisk fysioterapeut, Master i Klinisk helsearbeid, AktivA.
Epost: emilie@aftn.no

Sissel Drege

Fysioterapeut med driftstilskudd
Nevrologi, Ortopedi, tilknyttet Idrettens skadetelefon (IHS)
Epost: sissel@aftn.no

Randi Finne

Fysioterapeut med driftstilskudd
Barn og unge 0-18 år.
Epost: randi@aftn.no

Pelle Færevik

Fysioterapeut
Grunnleggende ernæring
Skulder/kne/ankel
Treningsveiledning
Styrketrening/utholdenhet
Skadeforebyggende trening
Idrettskader
Epost: pelle@aftn.no

Ane Sigrid Nygaard

Er i permisjon
Fysioterapeut
Mastergrad idrettsfysioterapi
Doktorgrad kvinnehelse
Epost: ane@aftn.no

Hege Damsgaard Helsing

Akupunktør og massør
Tlf. 41 42 38 01

Tormod Allum

Fysioterapeut
Gruppetrening
Tlf. 47311306